П`ятниця, 26.04.2024, 00:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя математики Зігунової Н.О.

Всеукраїнські учнівські олімпіади (обласний рівень) - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Всеукраїнські учнівські олімпіади (обласний рівень)
Всеукраїнські учнівські олімпіади (обласний рівень)
AndreyKulishДата: Четвер, 24.12.2015, 16:46 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні колеги, буду дуже вдячний за висловлення Вашої думки з приводу формування завдань які готуються до проведення обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з метематики.
       Наприклад, я особисто вважаю недоцільною та необгрунтованою підготовку абсолютно ідентичних завдань для сільських та міських учнів, і вважаю за необхідне проведення обласних турів олімпіади з метематики роздільно для учнів сіл та міст, адже в містах велика кількість учнів навчаються у відповідних ліцеях фізико-математичного профілю або з поглибленним вивченням математики, а на прикладі нашого району лише один навчальний заклад навчається за фізико-математичним профілем.
 
seregtereshenckoДата: П`ятниця, 25.12.2015, 13:34 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Красно Вам дякую)))
 
alenkagrishina91Дата: Вівторок, 05.01.2016, 14:39 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з вами повністю  згідна. А можливо потрібно сформувати окремо завдання для загальноосвітніх шкіл, шкіл із поглибленим вивченням математики та для ліцеїв.
 
zigunovaДата: Вівторок, 12.01.2016, 16:28 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що діти мають не рівні можливості з підготовки до предметних олімпіад. Так як дуже важко встигати вивчати і навчальну програму і розв'язувати олімпіадні задачі, коли немає додаткових занять, не працюють математичні  гуртки . Але навіть у простих сільських школах є учні, які мають високі знання і показують гідні результати на конкурсах і олімпіадах різного рівня. Для таких учнів вчитель є фасилітатором і працювати з такими дітьми одне задоволення. Отож готуємося до обласної олімпіади.
 
КИАДата: Вівторок, 12.01.2016, 17:27 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я підтримую думку про те що, основною запорукою результативної роботи з обдарованими дітьми, є, в першу чергу, високий рівень організації навчально-виховного процесу  в цілому. 
Неможливо навчити переможця олімпіад у класі, де низький і середній рівень навчальних досягнень, немає «націленості» на навчання домінуючої більшості членів класного колективу.
Тому першочергова задача, яку треба розв’язувати вчителю, що розпочинає викладати предмет у конкретному класі – це створити умови, при яких рівень класу в цілому буде максимально можливим для даного учнівського контингенту.
Мета учнівських олімпіад не лише в тому, щоб виростити одного переможця, а, в першу чергу, в підвищенні загального рівня знань максимального числа учнів, доведення їх до олімпійських стандартів.
 
zigunovaДата: Четвер, 14.01.2016, 12:41 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
5 січня було проведено вебінар з підготовки до обласної олімпіади з математики. Я думаю, що дуже доцільно використовувати такі форми спілкування для підготовки дітей до різних конкурсів. Була надана інформація. про  підбір задач, методи їх розв'язування. Це було корисно, нестандартно. Дякую організаторам вебінару, зокрема Кірману В.К.
 
Форум » Test category » Test forum » Всеукраїнські учнівські олімпіади (обласний рівень)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: